Pellanet

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 18&19 Οκτωβρίου

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 18&19 Οκτωβρίου

Αναλυτικά:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.10.2014

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΙΔΑΣ 16.00 ΜΑΚ.ΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ.
ΟΡΜΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 16.00 Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Α. ΛΟΥΚΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.10.2014

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.00 ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΕΝΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΑΓΡΑ 16.00 ΑΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ Π.
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΠΕΡΙΚ.ΚΑΡΑΤΖ.
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 16.00 ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

Δημοσιεύτηκε στις 15 Οκτωβρίου, 2014


Σχόλια

pellanet facebook

Ροή Ειδήσεων

15:37 - ΤΑ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΪΡΟΥ ΣΤΗ PELLA TV

15:32 - Συνάντηση του Περιφερειάρχη Α. Τζιτζικώστα με τον Υπουργό Εσωτερικών Θ. Λιβάνιο και τον ΥΜΑΘ Κ. Γκιουλέκα

15:27 - Αποκατάσταση κλιματισμού στην κεντρική αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Γιαννιτσών

15:23 - Ανακοίνωση του Γραφείου Τύπου της Νέας Δημοκρατίας για την απώλεια του Γιώργου Αλεξόπουλου

15:14 - Ο Κόσμος αγκάλιασε την ιδέα του … EDESSA CHERRY FESTIVAL

11:57 - Έως τις 30 Ιουνίου 2024 η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τοποθέτηση τραπεζοκαθισμάτων σε κοινόχρηστους χώρους

11:52 - Παραστάτη καραγκιόζη στα Γιαννιτσά

11:35 - Στα πάτρια εδάφη αναπαύεται πλέον ο ήρωας της Κύπρου Κωνσταντίνος Τσιτιρίδης από την Κρύα Βρύση -Υποδοχή των λειψάνων του με τιμές από τον Ελληνικό Στρατό και το Δήμο Πέλλας!

11:27 - Λάκης Βασιλειάδης: «Η Πέλλα τιμά σήμερα έναν ακόμα ήρωα που έπεσε υπέρ πατρίδος».

11:24 - Παρών στις πυρκαγιές στους πρόποδες του Πάικου ο Δήμαρχος Πέλλας – «Ιδιαίτερη προσοχή από όλους»