Pellanet

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα αγώνων 8,9 & 12 Νοεμβρίου

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα αγώνων 8,9 & 12 Νοεμβρίου

Αναλυτικά:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.11.2014

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 7η αγωνιστική
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΜΑΚ.ΙΔΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΣ ΑΓΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΝΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΑΝΑΓ.ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.11.2014

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 7η αγωνιστική
ΡΙΖΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΣΠΡΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ.
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΠΑΛ.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ Π. - ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ - Σ.Φ.ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.11.2014

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 8η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΑΚΑΔ.ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ

Δημοσιεύτηκε στις 5 Νοεμβρίου, 2014


Σχόλια


pellanet facebook

Ροή Ειδήσεων