Ο Πολιτιστικός Σύλλογος "ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΡΩΜΥΛΙΑ" Καρυωτών Γιαννιτσών, σας προσκαλεί να προϋπαντήσουμε τα Χριστούγεννα ,όπως κάθε χρόνο, παραδοσιακά ,όλοι μαζί , με αγάπη , χαρά , ομόνοια , ξεχνώντας τα προβλήματα της καθημερινότητας... Ευχόμαστε σε όλους καλές γιορτές ......και προσκαλούμε όλους σε μια αξέχαστη βραδιά, με παραδοσιακά εδέσματα των ημερών , καλό κρασί και βέβαια καλή παραδοσιακή μουσική με πολύ χορό...!
Στην Πλατεία παπα-Νίκανδρου , στο Συνοικισμό Καρυωτών στα Γιαννιτσά, την Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2014 , ώρα 20"30 .
Δημοσιεύτηκε στις 22 Δεκεμβρίου, 2014