Pellanet

Δήμος Σκύδρας: Το ψηφοδέλτιο του Παναγιώτη Καρασαρλίδη

ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΩΝ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΗΛΩΣΗ
ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 18Ης ΜΑΙΟΥ 2014 ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΣΚΥΔΡΑΣ Οι υπογράφοντες δηλώνουμε με την παρούσα, σύμφωνα με το Ν. 3852/2010, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει μέχρι σήμερα, ότι καταρτίζουμε Συνδυασμό με το όνομα:
«ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ»
με έμβλημα, ως εμφαίνεται παραπάνω ήτοι κλαδί πράσινου χρώματος με μπλε γράμματα και εκθέτουμε υποψηφιότητα στις δημοτικές εκλογές της 18ης Μάιου 2014 και σε κάθε επαναληπτική αυτών για την ανάδειξη των αρχών του Δήμου Σκύδρας του Νομού Πέλλας, για τη νέα δημοτική περίοδο 2014-2019 στο Δήμο της Σκύδρας και παρακαλούμε να ανακηρυχθεί , ως έγκυρα δηλωμένος.

Η δήλωσή μας περιλαμβάνει τον υποψήφιο δήμαρχο και τους υποψηφίους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους, σύμφωνα με τα παρακάτω:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΝΗΙΔΟΣ
1. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ) 2. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(ΜΕΝΗΙΔΟΣ) 3. ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ) 4. ΣΤΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(ΜΕΝΗΙΔΟΣ) 5. ΣΥΛΛΕΚΤΗ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ(ΜΕΝΗΙΔΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
1. ΑΛΑΤΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 2. ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 3. ΓΙΟΥΒΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 4. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 5. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 7. ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 8. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 11. ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 12. ΚΕΧΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 15. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 16. ΛΕΜΟΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 17. ΛΥΣΑΦΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 18. ΜΑΓΑΚΗΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 19. ΝΑΖΗΡΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 20. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 21. ΠΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 22. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 23. ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 24. ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 25. ΤΟΥΡΛΟΥΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 26. ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 27. ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 28. ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 2. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 3. ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ( ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 4. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 5. ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ) 6. ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ(ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΥΔΡΟΥ
1. ΚΟΤΖΑΜΗΤΕΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ( ΜΕΝΗΙΔΟΣ)
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
1. ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΟΥ ΤΡΥΦΩΝΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 2. ΒΕΡΔΙΚΟΠΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΤΡΑΪΑΝΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 3. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 4. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΥ
1. ΜΟΚΡΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)
2. ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΗΣ
1. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗΣ
1.ΧΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ
1. ΦΙΝΔΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ) 2. ΒΟΣΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
1. ΚΑΜΑΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 2. ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 3. ΝΕΖΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 4. ΠΑΝΙΚΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
1. ΜΑΓΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 3. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 4. ΧΟΥΤΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
1. ΚΑΡΤΑ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
1. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)
2. ΓΥΡΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑ ΖΩΗΣ
1. ΛΑΤΣΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 2. ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΙΑΣ
1. ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 3. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ) 4. ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
1. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ (ΜΕΝΗΙΔΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΥ
1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ (ΣΚΥΔΡΑΣ)
2. ΤΑΡΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ
1. ΑΡΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)
2. ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)
3. ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΥΔΡΑΣ)

επισυνάπτονται στην παρούσα:
α) 75 Πιστοποιητικά εγγραφής στο δημοτολόγιο του Δήμου και ένα πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας του Δήμου Σκύδρας που αφορά την υποψήφια Δημοτική Σύμβουλο Εκλογικής Περιφέρειας Σκύδρας Τουρλούμη Αικατερίνη
β) 75 Υπεύθυνες δηλώσεις ότι δεν έχουμε στερηθεί κανένα πολιτικό δικαίωμα και δεν συντρέχουν τα κωλύματα εκλογιμότητας.
γ) 75 Υπεύθυνες δηλώσεις για τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους και
για τους συμβούλους δημοτικής ή τοπικής κοινότητας ότι είναι κάτοικος της
πόλης ή κοινότητας που είναι υποψήφιος.
δ) Ένα γραμμάτιο του δημοσίου ταμείου που βεβαιώνει ότι ο υποψήφιος δήμαρχος έχει καταθέσει ποσό 100,00 € και 78 γραμμάτια του δημόσιου ταμείου που βεβαιώνουν ότι ο καθένας από τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους έχει καταθέσει ποσό 50,00 €.
Για τους υποψηφίους συμβούλους των άλλων Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων δεν γίνεται παρακατάθεση.
α. Εξουσιοδοτούμε τον επικεφαλής του συνδυασμού ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ Κ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗ του Νικολάου να καταθέσει νόμιμα τη δήλωση αυτή στην Πρόεδρο του Πρωτοδικείου Έδεσσας για να λάβει γνώση και για τις νόμιμες συνέπειες και να λάβει αποδεικτικό παραλαβής.
Έδεσσα 27 Απριλίου 2014
Οι δηλούντες και εξουσιοδοτούντες
ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου Υποψήφιος Δήμαρχος .…………..
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΣΥΛΛΕΚΤΗ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
1. ΑΛΑΤΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 2. ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 3. ΓΙΟΥΒΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 4. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7. ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 8. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 11. ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12. ΚΕΧΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16. ΛΕΜΟΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17. ΛΥΣΑΦΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 18. ΜΑΓΑΚΗΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19. ΝΑΖΗΡΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
21. ΠΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
23. ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ
24. ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
25. ΤΟΥΡΛΟΥΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
26. ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
27. ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
28. ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ( ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ
5. ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΥΔΡΟΥ
1. ΚΟΤΖΑΜΗΤΕΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
1. ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΟΥ ΤΡΥΦΩΝΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΕΡΔΙΚΟΠΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΤΡΑΪΑΝΟΥ
3. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΥ
1. ΜΟΚΡΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
2. ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΗΣ
1.ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗΣ
1.ΧΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ
1. ΦΙΝΔΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2. ΒΟΣΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
1. ΚΑΜΑΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΕΖΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΝΙΚΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
1.ΜΑΓΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
3. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΧΟΥΤΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
1.ΚΑΡΤΑ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
1.ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΓΥΡΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑ ΖΩΗΣ
1. ΛΑΤΣΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΙΑΣ
1. ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
4. ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
1.ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΥ
1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ
2. ΤΑΡΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ
1. ΑΡΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοσιεύτηκε στις 28 Απριλίου, 2014


Σχόλια

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ-ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

Παρακαλούνται οι εμπλεκόμενοι ιδιοκτήτες για την άμεση απομάκρυνση του
αγροτικού εξοπλισμού τους που βρίσκεται εντός των γεωτεμαχίων ιδιοκτησίας
Δ.ΥΠ.Α. (Δημόσια Υπηρεσία Απασχόλησης) επί της οδού Σαλαμίνος του
οικισμού Κρύας Βρύσης Πέλλας, προκειμένου η Υπηρεσία να προβεί στον
απρόσκοπτο καθαρισμό και αποψίλωσή τους.


pellanet facebook