Εκδήλωση πραγματοποίησε η "ΑΝΤΑΡΣΥΑ-ΜΑΡΣ" ενόψει και των εκλογών στα Γιαννιτσά το Σάββατο 17-1-2015 στην οποία έλαβε μέρος πλήθος εργαζομένων και αγωνιστών. Οι ομιλητές παρουσίασαν το πρόγραμμα της εκλογικής συνεργασίας και ακολούθησε πλούσια κουβέντα. Κοινή παραδοχή όλων ήταν ότι το εργατικό-λαϊκό κίνημα θα παίξει καθοριστικό ρόλο στις εξελίξεις μετά τις εκλογές όποια και να είναι η επόμενη κυβέρνηση. Βίντεο από την τοποθέτηση του Κωνσταντίνου Κατσιάβαλου: http://www.youtube.com/embed/3UX6xrKgjHg&feature=youtu.be" frameborder="0" allowfullscreen>
Δημοσιεύτηκε στις 19 Ιανουαρίου, 2015