Pellanet

Συγκέντρωση των αποτελεσμάτων από όλα τα εκλογικά τμήματα του Δήμου Πέλλας

Η Πρόεδρος Πρωτοδικών Γιαννιτσών, Νακοπούλου Στέλλα 

Καταρτίζει μετά τη  που υπάγονται στην αρμοδιότητα του Πρωτοδικείου Γιαννιτσών, της Περιφερειακής Ενότητας Πέλλας, τον παρακάτω πίνακα αποτελεσμάτων των δημοτικών εκλογών της 08ης.10.2023, για τη διαπίστωση της εκλογικής δύναμης των συμμετεχόντων συνδυασμών και υποψηφίων και την ανάδειξη των δύο πρώτων συνδυασμών που πλειοψήφισαν, προκειμένου να μετάσχουν στις επαναληπτικές εκλογές της 15.10.2023.

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ : 64.310

ΨΗΦΙΣΑΝ: 37.763

ΕΓΚΥΡΑ : 36.935

ΑΚΥΡΑ : 620

ΛΕΥΚΑ: 208

ΣΥΝΟΛΟ ΑΚΥΡΩΝ-ΛΕΥΚΩΝ: 828

Από τα ως άνω έγκυρα ψηφοδέλτια οι μετάσχοντες συνδυασμοί έλαβαν:

  1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΛΑΣ» 875 ψήφοι, ποσοστό 2,37%
  2. «ΜΕΛΛΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΛΛΑ ΣΤΑΘΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ» 11.490 ψήφοι, ποσοστό 31,11%
  3. «ΠΕΛΛΑ δήμος για όλους» 14.242 ψήφοι, ποσοστό 38,56%
  4. «ΠΕΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ» 10.328 ψήφοι, ποσοστό 27,96%

Οι υποψήφιοι έλαβαν τις κάτωθι ψήφους:

  1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΛΑΣ» -875 ψήφοι-

Δήμος Πέλλας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΒΡΑΑΜ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -67-
  2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ -58-
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -90-
  4. ΒΟΪΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -48-
  5. ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ -30-
  6. ΔΟΚΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -52-
  7. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. ΙΟΡΔΑΝΗ -86- 8. ΖΓΟΥΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΑΤΖΙ -29- 9. ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ -74-
  8. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -58-

2

  1. ΚΟΤΣΑΜΠΕΓΙΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 51- 12. ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ -43-
  2. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -70-
  3. ΚΟΥΤΟΥΦΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -54-
  6. ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -39-
  7. ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -51-
  8. ΠΑΠΛΑΣ ΖΩΣΙΜΟΣ (ΖΗΣΗΣ) του ΚΟΣΜΑ -48-
  9. ΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -17-
  10. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ -35-
  11. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΑΚΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -53-
  12. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΡΙ του ΣΑΛΒΑ - 13-
  13. ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ -28-
  14. ΣΙΑΡΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -29-
  15. ΣΙΦΙΚΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -31-
  16. ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -45-
  17. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -44-
  18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -40-
  19. ΤΣΑΜΑΛΔΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ -53-
  20. ΤΣΑΜΑΛΔΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 155-
  21. ΤΣΟΛΚΑΝΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -29-
  22. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -203-
  23. ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -41-
  24. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -35-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπελειών 1. ΚΟΥΡΤΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -19-

  1. ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -11-
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ -8-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελισσίου

  1. ΠΑΡΤΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ -1-
  2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -0-
  3. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -5-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Λουκά

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -1-
  2. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΑΒΒΑ -1-
  3. ΠΙΝΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΣΠΥΡΟΥ -0-

3

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μυλοτόπου 1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -0-

  1. ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ -1-
  2. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -4-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αξού

  1. ΓΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -10- 2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ -2-
  2. ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΑΒΒΑ -4-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραβησσού 1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -1-

  1. ΠΙΝΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -2-
  2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ -0-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιού Μυλοτόπου

  1. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ -0-
  2. ΣΤΟΪΚΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -14-
  3. ΨΑΘΑ ΣΥΜΕΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -10-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατάδων

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -8-
  2. ΚΑΜΟΥΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -4-
  3. ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -2-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δροσερού

  1. ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -4-
  2. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -0-
  3. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -4-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρυωτίσσης 1. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ συζ. ΣΤΕΡΓΙΟΥ -2-

  1. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -0-
  2. ΤΣΑΜΑΛΔΟΥΠΗ ΜΙΧΑΕΛΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -2-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιφύτου

  1. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ -26-
  2. ΚΟΥΔΕΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -19-
  3. ΝΟΥΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -18-
  4. ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -23-

4

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριφυλλίου

  1. ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΣΤΕΛΙΟΥ -2-
  2. ΕΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ -0-
  3. ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -0-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αθύρων

  1. ΚΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -25-
  2. ΜΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -4- 3. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -7-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Πέλλης

  1. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -3-
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ -6-
  3. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -4-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχώνας

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  2. ΜΠΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΗΝΑ -5-
  3. ΝΙΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ -1-

-10-

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου

  1. ΤΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -1-

4

  1. «ΜΕΛΛΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ-ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΛΛΑ ΣΤΑΘΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ» -11.490 ψήφοι -

Δήμος Πέλλας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ -450-
  2. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ -642-
  3. ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ -454-
  4. ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -337-
  5. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ - 211-
  6. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ -147-
  7. ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -671-
  8. ΑΝΔΡΟΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 157-
  9. ΑΝΔΡΟΝΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - 308-
  10. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -302-
  11. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -469-
  12. ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -447-
  13. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -781-
  14. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ -330-
  15. ΒΕΖΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - 169-
  16. ΒΟΥΖΙΑΝΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ -290-
  17. ΓΑΤΣΗ ΘΩΜΑΗ του ΗΛΙΑ - 276-
  18. ΓΚΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -516-
  19. ΓΚΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -123- 20. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -92- 21. ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -791-
  20. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -205-
  21. ΔΑΜΑΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ -724-
  22. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ -706-
  23. ΔΕΛΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΓΟΛΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -293-
  24. ΔΕΝΤΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ - 1.026-
  25. ΔΟΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -895-
  26. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -130-
  27. ΖΑΪΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -147-
  28. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΛΕΑΝΘΗ - 636-
  29. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -422-
  30. ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -77- 33. ΚΑΡΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -313- 34. ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -865- 35. ΚΕΜΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - 181- 36. ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -884- 37. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ - 278-
  31. ΚΟΥΠΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΒΕΣΑΛΩΜ -660-
  32. ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -604-
  33. ΚΩΣΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -478-
  34. ΛΙΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -330-
  35. ΛΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ -420-
  36. ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -481-

 

  1. ΜΑΓΓΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 1.057-
  2. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -249-
  3. ΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -321-
  4. ΜΕΡΕΜΗΤΣΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ -666-
  5. ΜΗΛΩΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -687-
  6. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -254-
  7. ΜΟΣΧΟΒΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -34-
  8. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -149-
  9. ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΑΓΑΠΗ του ΒΑΣΙΛΙ - 118-
  10. ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΛΙΜΑ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΝΤΡΙΤΑΝ -64-
  11. ΜΥΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ -126-
  12. ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ (ΠΟΛΙΝΑ) του ΑΡΣΕΝΙΟΥ -489-
  13. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 166-
  14. ΝΙΝΙΑΤΣΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 607-
  15. ΝΙΝΙΑΤΣΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -385-
  16. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -
  17. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΡΠΟΔΗ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -768-
  18. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -368-
  19. ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -526-
  20. ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ -124-
  21. ΠΛΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ -301-
  22. ΠΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -494-
  23. ΠΟΥΡΓΟΥΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -435-
  24. ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ - 164-
  25. ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -94-
  26. ΣΕΦΕΡΛΕΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΕΦ) του ΧΡΗΣΤΟΥ - 166-
  27. ΣΙΑΠΙΚΟΥΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ -286-
  28. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ -652-
  29. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -206-
  30. ΣΥΡΩΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ -267-
  31. ΤΕΚΤΕΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -537-
  32. ΤΡΙΤΣΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -411-
  33. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΥΜΕΩΝ -296-
  34. ΤΣΙΚΟΥ-ΜΙΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ -625-
  35. ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -122-
  36. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -486-
  37. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -216-
  38. ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -331-
  39. ΦΑΚΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -298-
  40. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -514-
  41. ΦΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -547-
  42. ΦΡΑΓΚΟΥ (ΧΑΧΟΥΔΗ) ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΣΧΑΛΗ -286-
  43. ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -249-
  44. ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -599-
  45. ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΙΦΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -364-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσών

  1. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ -140-
  2. ΒΑΛΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -73-
  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -147-
  4. ΓΙΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ -145-
  5. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - 143-
  6. ΔΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -96-
  7. ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -302-
  8. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ -153-
  9. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 127-
  10. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -178-

7

  1. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -64-
  2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -121-
  3. ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -254-
  4. ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -125-
  5. ΚΥΡΙΑΖΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΣΙΔΕΡΗ ΙΣΙΔΩΡΟΥ -429-
  6. ΝΙΚΕΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -412-
  7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ -51-
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -65-
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -142-
  10. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - 1.068-
  11. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -33-
  12. ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ -48-
  13. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -153-
  14. ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -79-
  15. ΤΕΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -78-
  16. ΤΡΑΪΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -246-
  17. ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -70-
  18. ΧΑΡΜΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -516-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπελειών

  1. ΔΟΥΜΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -5-
  2. ΙΤΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -41-
  3. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -33-
  4. ΚΡΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ -13-
  5. ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -0-
  6. ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -21-
  7. ΣΙΔΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -40-
  8. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -87-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελισσίου

  1. ΚΑΡΑΒΑΤΣΗ ΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -15-
  2. ΜΑΡΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -10-
  3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ της ΦΩΤΕΙΝΗΣ -24-
  4. ΜΠΟΛΙΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ του ΕΛΙΣΑΙΟΥ -18-
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ -13-
  6. ΤΖΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΙΝΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 17 -
  7. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -74-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρύας Βρύσης

  1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -33-
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ -449-
  3. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -199-
  4. ΒΟΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ -128-

8

  1. ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -200-
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ -27-
  3. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -157-
  4. ΚΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -196-
  5. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ -119-
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ -156-
  7. ΣΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ -78-
  8. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -65-
  9. ΤΙΤΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΖΗΣΗ -210-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Λουκά

  1. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -47-
  2. ΓΑΛΑΤΣΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ -23-
  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -228-
  4. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -124-
  5. ΚΑΣΙΛΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ -3-
  6. ΡΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -51-
  7. ΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΠΑΡΘΕΝΑ της ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ - 2-
  8. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -10-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακρολίμνης 1. ΒΕΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -100-

  1. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -91-
  2. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 16-
  3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -18-
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΒΡΑΑΜ -14-
  5. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -3-
  6. ΦΑΡΔΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ -94-
  7. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -59-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Εσωβάλτων

  1. ΓΙΩΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -15-
  2. ΓΡΟΠΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -22-
  3. ΚΡΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -148-
  4. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -27-
  5. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -29-
  6. ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -50-
  7. ΣΙΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -9-
  8. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -87-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μυλοτόπου 1. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -74-

  1. ΜΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -138-

9

  1. ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ -28-
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -88- 5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ -14-
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -6-
  4. ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -17- 8. ΤΟΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -75-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αξού

  1. ΑΡΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -103-
  2. ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

-159-

  1. ΠΛΕΠΛΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ -91-
  2. ΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ -80-
  3. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΑΚΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -112-
  4. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ -62-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραβησσού

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -8-
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ -122-
  3. ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -109-
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ -5-
  5. ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -49-
  6. ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ -5-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοχωρίου

  1. ΔΑΓΔΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -72-
  2. ΕΔΡΕΜΕΤΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -1-
  3. ΛΑΤΣΟΥ ΑΝΕΖΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -22-
  4. ΜΑΝΔΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -16-
  5. ΠΑΔΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -19-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λάκκας 1. ΖΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ -104-

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -6-
  2. ΜΠΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -50-
  3. ΠΙΝΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - 16-
  4. ΡΟΥΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -35-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιού Μυλοτόπου

  1. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -3-
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ -35-
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ -71-
  4. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -81-

10

  1. ΤΟΣΚΑ-ΔΟΝΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ - 112-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλαγιαρίου

  1. ΑΚΤΥΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ -0-
  2. ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -5-
  3. ΠΛΑΛΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

-36-

  1. ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ -24-
  2. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -29-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατάδων

  1. ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ -55-
  2. ΠΕΪΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -84-
  3. ΣΙΧΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ -30-
  4. ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 106-
  5. ΤΑΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ -22-
  6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -103-
  7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -203-
  8. ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -153-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δροσερού

  1. ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -5-
  2. ΜΑΛΑΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ -52-
  3. ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΡΙΓΚΕΡΣ του ΤΖΕΒΙΤ -9-
  4. ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ -10-
  5. ΠΟΡΓΙΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -0-
  6. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -1-
  7. ΣΤΑΜΕΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ -6-
  8. ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΛΑΜΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -1-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρυωτίσσης 1. ΒΟΥΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -156-

  1. ΔΑΝΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -13-
  2. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -106-
  3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -139-
  4. ΣΑΛΑΜΑΝΗ ΖΑΧΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -45-
  5. ΤΑΡΦΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ -149-
  6. ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -248-
  7. ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΒΕΡΣΑΒΕ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -124-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιπαρού

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -59-
  2. ΚΑΡΑΪΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -45-
  3. ΚΟΥΡΠΕΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ -0-

11

  1. ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -32-
  2. ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -0-
  3. ΤΕΡΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ -0-
  4. ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΤΡΑΪΑΝΗ (ΤΑΝΙΑ) του ΘΩΜΑ -5-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιφύτου 1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ-ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ -53-

  1. ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΡΟΣΟΥ -51-
  2. ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -95-
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΟΘΩΝΑ -33-
  4. ΜΑΝΑΒΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΛΗΜΗ -96-
  5. ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -38-
  6. ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ -66-
  7. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ -36-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριφυλλίου

  1. ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ -65-
  2. ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -98-
  3. ΜΠΟΖΙΝΗ ΖΩΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

-5-

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -5-
  2. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ -51-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέλλης

  1. ΓΙΩΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΩΜΑ -3-
  2. ΔΕΝΤΣΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -116-
  3. ΜΑΖΝΗ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΤΡΥΦΩΝ -71-
  4. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -283-
  5. ΜΠΙΓΛΥΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΙΔΕΡΗ

-145-

  1. ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -3-
  2. ΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΛΑΜΠΙΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΗΛΙΑ -262-
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΥΡΟΚΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΣΑΒΒΑ -26- 9. ΤΣΙΤΙΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -3-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγροσυκέας 1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -66-

  1. ΚΟΝΤΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΛΗ του ΒΙΤΑΛΙ -0-
  2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -88-
  3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -19-
  4. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ -0-
  5. ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -22-
  6. ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -3-

12

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αθύρων

  1. ΑΓΕΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -64-
  2. ΒΑΛΑΣΑΚΗ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -25-
  3. ΜΑΝΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -20-
  4. ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -0-
  5. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -25-
  6. ΤΑΚΑΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του ΣΥΜΕΩΝ -47-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δυτικού

  1. ΑΚΤΥΠΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -0-
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -1-
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ -1-
  4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -3-
  5. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 0- 6. ΚΑΡΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -10-
  6. ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -0-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Πέλλης

  1. ΑΘΑΝΑΣΕΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΟΜΗΡΟΥ -61-
  2. ΖΕΓΓΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ -35-
  3. ΛΥΣΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -58-
  4. ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -48-
  5. ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ -12-
  6. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -86-
  7. ΜΠΑΛΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ -85-
  8. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -40-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχώνας

  1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -91-
  2. ΚΑΡΑΔΑΓΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -20-
  3. ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ -18-
  4. ΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΧΑΡΙΤΩ του ΖΑΦΕΙΡΗ -6-
  5. ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -2-
  6. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -53-
  7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ -11-
  8. ΤΣΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - 18-

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου 1. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -9-

  1. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -54-
  2. «ΠΕΛΛΑ ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ», -14.242 ψήφοι-

13

Δήμος Πέλλας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -176-
  2. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -234-
  3. ΑΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -776-
  4. ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ -1.455-
  5. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ - 441-
  6. ΒΑΛΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -743-
  7. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -774-
  8. ΒΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ -748-
  9. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ -99-
  10. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ -110-
  11. ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -1.292-
  12. ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -2.059-
  13. ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -75-
  14. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ -345-
  15. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ -698-
  16. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ -650-
  17. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ - 637- 18. ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -103-
  18. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ -542-
  19. ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -387-
  20. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΟΥΜΤΖΙΔΕΛΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -567-
  21. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΤΑΝΗΣ) του ΣΑΒΒΑ -337-
  22. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -512-
  23. ΚΑΛΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ -833-
  24. ΚΑΜΤΣΗ ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -960-
  25. ΚΑΜΤΣΙΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -250-
  26. ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -1.627-
  27. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ -530-
  28. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -837-
  29. ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ -427-
  30. ΚΟΪΜΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -299-
  31. ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗΣ (ΚΟΥΜΑΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -722-
  32. ΚΟΥΤΣΑΚΑ ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ -375-
  33. ΚΡΟΥΣΤΑΛΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -139-
  34. ΚΥΡΙΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -103-
  35. ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -302-
  36. ΛΕΠΤΟΥΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -140-
  37. ΛΙΑΚΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΕΥΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -96-
  38. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ -168-
  39. ΜΑΛΑΜΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -183-
  40. ΜΑΝΔΑΛΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -322-
  41. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -419-
  42. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -670-

14

  1. ΜΗΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -757-
  2. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -93-
  3. ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -155-
  4. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -601-
  5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΙΛΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -372-
  6. ΟΥΡΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -1.078-
  7. ΟΥΡΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΡΑΦΑΗΛ -106-
  8. ΠΑΓΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -958-
  9. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -607-
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ -438-
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ -98-
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -531-
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ -583-
  14. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -327-
  15. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -189-
  16. ΠΑΤΣΩΝΗΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 411-
  17. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ -485-
  18. ΠΗΛΙΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 365-
  19. ΠΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ -490-
  20. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ -736-
  21. ΡΑΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ -439-
  22. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ -126-
  23. ΣΑΡΑΦΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -310-
  24. ΣΑΡΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -434-
  25. ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - 1.242-
  26. ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -122-
  27. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ -207-
  28. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ -970-
  29. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -439-
  30. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -509-
  31. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -93-
  32. ΤΑΝΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -556-
  33. ΤΖΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -585-
  34. ΤΖΩΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ -652-
  35. ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΩΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ -219-
  36. ΤΣΑΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ -689-
  37. ΤΣΙΑΛΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -567-
  38. ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ -133-
  39. ΤΣΙΤΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -595-
  40. ΤΣΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -341-
  41. ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ ΣΕΚΕΡΛΗΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ - 242-
  42. ΦΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -1.010-
  43. ΧΑΤΖΗΗΛΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ -889-
  44. ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΖΩΓΡΑΦΙΝΑ (ΖΩΓΡΑΦΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -308-

15

  1. ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ -655-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσών 1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΣΗΦ -137-

  1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -599-
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -231-
  3. ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -526-
  4. ΓΙΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ -545-
  5. ΓΟΥΛΑ ΡΟΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΡΟΔΙΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -79-
  6. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -49-
  7. ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ -467-
  8. ΜΕΓΑΣ (ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ -239-
  9. ΜΗΤΣΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -213-
  10. ΜΗΤΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΩΜΑ -187-
  11. ΜΠΑΪΡΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -93-
  12. ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -440 -
  13. ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -230-
  14. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -59-
  15. ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗ ΚΥΡΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΑΓΓΕΛΟΥ -338-
  16. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΙΔΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ -123-
  17. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -84-
  18. ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ -409-
  19. ΣΕΛΖΝΙΟΒΑ ΝΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -49-
  20. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ -168-
  21. ΣΥΡΩΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -1.054-
  22. ΤΣΑΓΚΑΡΛΗΣ (ΤΣΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ -292-
  23. ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΖΑΜΠΟΥ - 131-
  24. ΤΣΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΙΣΑΑΚ -417-
  25. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -217-
  26. ΧΑΡΜΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - 191-
  27. ΩΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ - 120-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπελειών

  1. ΑΛΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -85-
  2. ΔΗΜΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ -52-
  3. ΘΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ - 16-
  4. ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ -52-
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -196-
  6. ΣΤΟΪΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -17-
  7. ΤΟΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ -32-
  8. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ -37-

16

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελισσίου 1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -192-

  1. ΖΙΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -95-
  2. ΝΤΟΜΟΤΣΕΒΑ ΟΞΑΝΑ του ΣΑΒΒΑ -1-
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -157-
  4. ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΟΥ ΡΑΝΤΑ του ΑΛΕΞΗ -15-
  5. ΤΣΑΛΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -50-
  6. ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΙΣΑΑΚ -32-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρύας Βρύσης

  1. ΑΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -335-
  2. ΓΙΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -22-
  3. ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -41-
  4. ΔΕΛΗΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -163-
  5. ΔΙΣΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΘΩΜΑ -64-
  6. ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -191-
  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -146-
  8. ΜΠΟΖΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -34-
  9. ΝΗΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -83-
  11. ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -136-

-92-

  1. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ -153-
  2. ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ -369-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Λουκά

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ -5-
  2. ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ -9-
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΒΕΣΑΛΩΜ -23-
  4. ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -21-
  5. ΠΙΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -17-
  6. ΠΟΖΟΥΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -15-
  7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -12-
  8. ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ -19-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακρολίμνης

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -73-
  2. ΔΙΤΣΟΛΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -23-
  3. ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - 11ο
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ -52-
  5. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -25-
  6. ΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -23-
  7. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -162-
  8. ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ -92-

17

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Εσωβάλτων

  1. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -49- 2. ΚΑΡΑΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -39-
  2. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -30-
  3. ΚΡΙΒΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ -56-
  4. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ -81-
  5. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -131-
  6. ΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ -113-
  7. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ -22-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μυλοτόπου 1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ - 64-

  1. ΚΑΡΑΚΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -55-
  2. ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -421-
  3. ΚΟΪΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -32-
  4. ΝΙΣΤΕΛΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ -71-
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ -180-
  6. ΤΣΙΓΚΟΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -47-
  7. ΧΑΤΖΗ ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΑΜΟΥΗΛ -201-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αξού

  1. ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -9- 2. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ -44- 3. ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -171-
  2. ΚΟΡΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -39-
  3. ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΣΑΡΑΝΤΗ -60-
  4. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -226-
  5. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΑΤΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -23-
  6. ΤΣΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ -92-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραβησσού 1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΙΝΕΣΑ του ΔΑΝΙΗΛ

-3-

  1. ΚΟΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ -70-
  2. ΚΥΡΟΥΔΗ ΒΑΪΑ του ΘΕΟΦΑΝΗΣ -13-
  3. ΛΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 134-
  4. ΣΟΥΒΕΡΜΕΖΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -154-
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -7-
  6. ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΛΕΙΩ του ΑΝΕΣΤΗ -45-
  7. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -52-

18

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοχωρίου

  1. ΓΚΟΤΣΗ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΘΩΜΑ -9-
  2. ΔΑΓΔΟΥΝΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -158-
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -45-
  4. ΚΩΣΤΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -21-
  5. ΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -8-
  6. ΜΑΛΛΙΑΧΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -49-
  7. ΜΑΝΔΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -33-
  8. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -18-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λάκκας

  1. ΔΟΥΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

-28-

  1. ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -22-
  2. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ -2-
  3. ΤΖΟΥΡΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΟΡ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -61-
  4. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -0-
  5. ΧΡΗΣΤΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -0-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιού Μυλοτόπου

  1. ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΣΤΑΣΙΣ του ΦΡΙΝΤΟΝ -0-
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -44-
  3. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -65-
  4. ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -16-
  5. ΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -43-
  6. ΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -77-
  7. ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ -4-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλαγιαρίου

  1. ΚΡΟΥΣΤΑΛΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ -28-
  2. ΛΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ -1-
  3. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ -29-
  4. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ -59-
  5. ΤΣΑΜΟΥΡΛΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ -13-
  6. ΧΑΡΑΜΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -34-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατάδων

  1. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -25-
  2. ΜΗΛΩΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ -100-
  3. ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -55-
  4. ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ -91-
  5. ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -78-
  6. ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ -281-
  7. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -157-

19

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δροσερού 1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -59-

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -19-
  2. ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ -22-
  3. ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -0-
  4. ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΙΛΝΤΙΣ του ΙΛΙΡ -18-
  5. ΤΟΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ -0-
  6. ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -18-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρυωτίσσης

  1. ΒΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -55-
  2. ΖΛΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -30-
  3. ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ της ΟΛΓΑΣ -4-
  4. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ -65-
  5. ΜΠΟΖΟΪΔΟΥ ΕΛΜΙΡΑ του ΣΩΤΑ -2-
  6. ΡΑΣΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ -91-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιπαρού

  1. ΓΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

-7-

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -29-
  2. ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ -9-
  3. ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΙΟΡΔΑΝΑ (ΔΑΝΑΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ -6-
  4. ΤΙΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -29-
  5. ΤΟΠΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ -18-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιφύτου

  1. ΒΟΪΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -40-
  2. ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -22-
  3. ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -151-
  4. ΚΑΔΙΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΠΟΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -45-
  5. ΛΟΥΣΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -90-
  6. ΞΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -38-
  7. ΣΝΑΛΛΑ ΖΕΝΕΠΕ του ΙΣΟΥΦ -12-
  8. ΣΥΝΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -11-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριφυλλίου

  1. ΑΓΑΠΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑ του ΦΡΙΝΤΟΝ -0-
  2. ΔΕΛΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ -15-
  3. ΔΗΜΟΜΑΡΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ - 19-
  4. ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -21-

20

  1. ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ -13-
  2. ΜΙΤΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -25-
  3. ΜΠΟΥΝΤΑΓΚΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ - 0- 8. ΝΟΥΒΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -75-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέλλης

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΛΙΑΪΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ - 180- 2. ΔΕΒΕΤΖΗ ΤΑΣΚΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - 15-
  2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -79-
  3. ΚΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ -304-
  4. ΛΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ -88-
  5. ΜΗΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -195-
  6. ΜΟΥΡΟΥΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ -223-
  7. ΝΕΤΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -33-
  8. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ -40-
  9. ΤΖΑΧΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -52- 11. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -29-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγροσυκέας

  1. ΑΛΕΚΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -22-
  2. ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΖΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -52- 3. ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΝΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -1-
  3. ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ -0-
  4. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -108-
  5. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -0-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αθύρων

  1. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -393-
  2. ΒΕΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΟΥΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ -289-
  3. ΔΟΜΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -22-
  4. ΚΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -78-
  5. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ -74-
  6. ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ -46-
  7. ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ -84-
  8. ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -17-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δυτικού 1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -67-

  1. ΓΑΒΡΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ -87-
  2. ΚΟΝΤΕΣΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -6-
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ -17-
  4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΠΟΙΜΕΝΟΥ -138- 6. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΕΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -27-

21

  1. ΦΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ -18-
  2. ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -14-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Πέλλης

  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -89-
  2. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ -57-
  3. ΚΟΥΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -135- 4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΣ -74-
  4. ΠΕΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -122-
  5. ΣΚΟΡΔΑ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -31- 7. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ -138-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχώνας

  1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

-92-

  1. ΓΙΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -78-
  2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ -138-
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ -32-
  4. ΚΟΝΤΕΣΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -36-
  5. ΜΑΡΓΟΥΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ -11-
  6. ΠΡΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -67-
  7. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -23-

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου

  1. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -10-
  2. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ -39-
  3. ΤΡΥΦΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ -51-
  4. «ΠΕΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ», -ψήφοι 10.328-

Δήμος Πέλλας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΕΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -288-
  2. ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -185-
  3. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -1.140-
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -155-
  5. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -180-
  6. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -485-
  7. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ -370-
  8. ΒΑΛΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -887-
  9. ΒΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -943- 10. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -403-
  10. ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -430-
  11. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ -142-
  12. ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -439-

22

  1. ΓΚΑΪΤΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -238-
  2. ΓΚΟΥΔΕΡΗ ΑΓΑΘΗ (ΘΕΤΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -1.044- 16. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -469-
  3. ΔΟΥΜΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -159-
  4. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -1.872-
  5. ΖΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -504-
  6. ΖΛΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -142-
  7. ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -204- 22. ΚΑΓΙΑ ΕΛΝΤΙ του ΑΣΚΕΡΙ -38-
  8. ΚΑΛΑΛΙΔΟΥ - ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ -307-
  9. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 240-
  10. ΚΑΡΑΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -171-
  11. ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΡΟΣΟΥ -874- 27. ΚΑΣΙΜΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ -453- 28. ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -228- 29. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -175- 30. ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -44- 31. ΚΙΤΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -478- 32. ΚΟΛΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -90- 33. ΚΟΥΛΑΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 212-
  12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -290- 35. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΗΛΙΑ -70-
  13. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -147-
  14. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -192-
  15. ΜΕΛΕΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -304-
  16. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -90-
  17. ΜΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΙΜΩΝ -173-
  18. ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ -515- 42. ΜΠΑΤΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ -79-
  19. ΝΤΑΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -209-
  20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ -1.073-
  21. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -476-
  22. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ -267-
  23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΗΤΣΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -93-
  24. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -505-
  25. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ -527-
  26. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -831-
  27. ΠΡΕΜΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ -43-
  28. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -99-
  29. ΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -802-
  30. ΣΑΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -128-
  31. ΣΑΤΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -145-
  32. ΣΕΡΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ -1.141-
  33. ΣΙΓΚΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ -594-

23

  1. ΣΙΤΣΙΝΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ -11-
  2. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -367-
  3. ΤΑΓΜΑΤΖΙΔΟΥ - ΖΗΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ -510-
  4. ΤΖΟΒΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -137-
  5. ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -427-
  6. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ -231-
  7. ΤΟΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ -1.542-
  8. ΤΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -880-
  9. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -144- 67. ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ -45-
  10. ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -280- 69. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -274- 70. ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -461-
  11. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -222- 72. ΤΣΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -313-
  12. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -518-
  13. ΤΣΙΠΟΥΛΤΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ -91-
  14. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -114-
  15. ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ -597-
  16. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -97-
  17. ΧΑΪΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -345-
  18. ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ -91-
  19. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ - 152-
  20. ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ -154-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσών 1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -127-

  1. ΑΝΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -470-
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -113-
  3. ΓΑΒΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -117-
  4. ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -94-
  5. ΓΚΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -615-
  6. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ -137-
  7. ΔΙΣΙΟΥ - ΤΣΑΒΔΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ -59-
  8. ΖΗΜΠΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -175-
  9. ΖΟΥΜΠΟΥΡΔΙΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -208-
  10. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΙΓΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -81-
  11. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ -33-
  12. ΚΑΡΙΟΦΙΛΗ ΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -34-
  13. ΚΑΤΣΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -259-
  14. ΚΑΦΕΤΖΗ - ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -376-
  15. ΚΟΠΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -152-
  16. ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -165-
  17. ΜΙΣΙΡΓΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ -279-

24

  1. ΜΟΥΣΜΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -292- 20. ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -42-
  2. ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ - ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -164- 22. ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ - ΚΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -229- 23. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -71-
  3. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -37-
  4. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ - ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -55-
  5. ΤΣΑΝΙΚΙΔΟΥ - ΠΟΖΑΡΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 149- 27. ΧΑΤΖΗΤΣΙΝΑ - ΓΡΑΜΜΑΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -145-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπελειών

  1. ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -16-
  2. ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ - 65-
  3. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -11-
  4. ΣΙΔΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 65-
  5. ΣΟΦΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -43-
  6. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ -201-
  7. ΤΣΙΟΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -112-
  8. ΤΣΟΚΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -65-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελισσίου 1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ -16-

  1. ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΚΥΡΙΛΛΟΥ -13-
  2. ΛΙΤΟΒΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -24-
  3. ΜΠΑΛΑΤΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -47-
  4. ΠΑΛΗΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -24-
  5. ΤΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ -29-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρύας Βρύσης

  1. ΓΙΑΟΥΠΙ ΚΛΑΙΝΤΙ του ΓΙΑΝΙ -60-
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -46-
  3. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -34-
  4. ΖΗΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -144-
  5. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ -214-
  6. ΜΠΟΖΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ - 18-
  7. ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 8. ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ (ΕΛΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 9. ΤΑΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -23-

-88-

-42-

  1. ΤΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -94-
  2. ΤΣΑΚΡΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ -57-
  3. ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -175-

25

  1. ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 142-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Λουκά

  1. ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ -167-
  3. ΜΕΡΤΖΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ -20-
  4. ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -32-
  5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -24-
  6. ΣΙΔΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 17 -
  7. ΤΟΠΑΛΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -24-
  8. ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -12-

-121-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακρολίμνης 1. ΓΑΛΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -54-

  1. ΓΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -87-
  2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -138- 4. ΚΑΒΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -38- 5. ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ -4-
  3. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ - 5- 7. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -20-
  4. ΧΡΗΣΤΟΥ - ΣΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -22-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Εσωβάλτων

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -244-
  2. ΓΚΙΟΝΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ -73-
  3. ΚΑΒΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ -35- 4. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ -49-
  4. ΜΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

- 15-

  1. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ -32-
  2. ΤΡΑΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΤΣΙΟΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ - 116-

-33-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μυλοτόπου

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -185-
  2. ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ -41- 3. ΚΙΟΤΖΕΝΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -25-
  3. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ -71-
  4. ΠΑΡΙΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -115-
  5. ΠΕΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ -241-
  6. ΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -122-
  7. ΤΣΑΒΑΛΑΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -55-

26

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αξού 1. ΑΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -144-

  1. ΔΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ -22-
  2. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ -28- 4. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ - 173-
  3. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -8-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραβησσού

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ - ΓΙΑΝΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ -44- 2. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 443-
  2. ΓΙΑΓΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -28-
  3. ΚΟΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ -176-
  4. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ -83-
  5. ΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -97- 7. ΧΕΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -41-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοχωρίου

  1. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -10 - 2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ -10 - 3. ΚΟΠΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ -26- 4. ΚΩΣΤΙΚΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -44- 5. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -9-
  2. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -28-
  3. ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -5-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λάκκας

  1. ΛΥΣΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

-34-

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -6-
  2. ΠΛΗΚΑΔΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -67-
  3. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -45-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιού Μυλοτόπου

  1. ΛΥΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

-127-

  1. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -55-
  2. ΣΤΑΡΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -68-
  3. ΤΣΟΡΛΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -43-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλαγιαρίου

  1. ΑΡΤΕΜΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΡΓΥΡΟΥ -9- 2. ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -33- 3. ΠΙΣΤΟΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ -81-

27

  1. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -23-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατάδων

  1. ΚΑΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -39-
  2. ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ -189-
  3. ΜΠΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ -34-
  4. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ) του ΣΑΡΑΝΤΗ -100-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δροσερού

  1. ΔΕΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

-128-

  1. ΚΑΛΕΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -38-
  2. ΚΑΠΕΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -16-
  3. ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -84-
  4. ΟΥΓΓΡΙΝΟΥ - ΦΥΣΕΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -38-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καρυωτίσσης 1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ - ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -31-

  1. ΚΑΡΑΠΑΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -32-
  2. ΜΗΤΑΚΟΥ - ΣΚΑΠΕΡΔΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -26-
  3. ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ -219-
  4. ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -103-
  5. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -125-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιπαρού 1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΟΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -10-

  1. ΓΡΟΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -41-
  2. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -130-
  3. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -11-
  4. ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ -17-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιφύτου 1. ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

-56-

  1. ΑΡΤΕΜΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -115- 3. ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ -157-
  2. ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΜΗΝΑ -45-
  3. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -17-
  4. ΤΑΛΑΚΟΥΡΑ - ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ -69-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριφυλλίου

  1. ΔΕΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -177-
  2. ΚΑΜΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -7-

28

  1. ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ - ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ -35- 4. ΜΗΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ (ΔΑΝΑΗ) του ΙΩΑΝΝΗ -22-
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ -10-
  3. ΠΙΣΜΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ -121-
  4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -125-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέλλης

  1. ΚΑΚΑΜΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -50-
  2. ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ -20-
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -15-
  4. ΠΛΙΟΥΜΠΗ - ΔΕΛΗΛΑΜΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -32-
  5. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ -111-
  6. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -44-
  7. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -84-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγροσυκέας 1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ -30-

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ -23-
  2. ΧΟΛΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 17 -

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αθύρων 1. ΔΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -55-

  1. ΚΑΤΣΙΠΙΔΗΣ ΒΑΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ -10-
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΕΤΡΟΥ -32-
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

-94-

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ -8-
  2. ΧΟΛΕΡΙΔΗΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ -37-
  3. ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ -92-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δυτικού 1. ΔΕΛΙΟΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ -30-

  1. ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -24- 3. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ -5-
  2. ΝΤΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ - 53-
  3. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ -62-
  4. ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -133-

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Πέλλης

  1. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ -15-
  2. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ -97-
  3. ΚΙΟΣΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ -162-
  4. ΛΑΓΚΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -22-
  5. ΤΡΟΧΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ -20-

29

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχώνας 1. ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ -44-

  1. ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ -4-
  2. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ -26-

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου 1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ -45-

Αριθμός Πράξης 142/2023

Η οποία καταρτίζεται κατ' άρθρο 34 ν. 4804/2021.

Τα αποτελέσματα των δημοτικών εκλογών της 08ης.10.2023 για τη διαπίστωση της εκλογικής δύναμης των συμμετεχόντων συνδυασμών και υποψηφίων και την ανάδειξη των δύο πρώτων συνδυασμών που πλειοψήφισαν προκειμένου αυτοί να μετάσχουν στις επαναληπτικές εκλογές της 15ης.10.2023.

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ : 64.310

ΨΗΦΙΣΑΝ: 37.763

ΕΓΚΥΡΑ : 36.935

ΑΚΥΡΑ : 620

ΛΕΥΚΑ: 208

ΣΥΝΟΛΟ ΑΚΥΡΩΝ-ΛΕΥΚΩΝ: 828

Από τα ως άνω έγκυρα ψηφοδέλτια οι μετάσχοντες συνδυασμοί έλαβαν:

  1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΛΑΣ» 875 ψήφοι, ποσοστό 2,37%
  2. «ΜΕΛΛΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

-

ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΗΝ

ΠΕΛΛΑ ΣΤΑΘΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ» 11.490 ψήφοι, ποσοστό 31,11%

  1. «ΠΕΛΛΑ δήμος για όλους» 14.242 ψήφοι, ποσοστό 38,56%
  2. «ΠΕΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ» 10.328 ψήφοι, ποσοστό 27,96%

Ο παραπάνω πίνακας και η ακολουθούσα αυτόν παρούσα πράξη, θα δημοσιευθεί με ανάρτηση στο κατάστημα του Πρωτοδικείου Γιαννιτσών, έξω από το Δημαρχιακό Κατάστημα, προς γνώση των ενδιαφερομένων, για τη διαπίστωση του αριθμού των ψήφων κάθε συνδυασμού και υποψηφίου και την διακρίβωση των δύο πρώτων συνδυασμών που θα μετάσχουν στην επαναληπτική εκλογή της 15ης.10.2023, ήτοι του συνδυασμού «ΜΕΛΛΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ – ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΛΛΑ ΣΤΑΘΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ» και του συνδυασμού «ΠΕΛΛΑ δήμος για όλους».

EA A

Γιαννιτσά, 11.10.2023

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΩΝ

ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

 

Δημοσιεύτηκε στις 11 Οκτωβρίου, 2023


Σχόλια

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ-ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

Παρακαλούνται οι εμπλεκόμενοι ιδιοκτήτες για την άμεση απομάκρυνση του
αγροτικού εξοπλισμού τους που βρίσκεται εντός των γεωτεμαχίων ιδιοκτησίας
Δ.ΥΠ.Α. (Δημόσια Υπηρεσία Απασχόλησης) επί της οδού Σαλαμίνος του
οικισμού Κρύας Βρύσης Πέλλας, προκειμένου η Υπηρεσία να προβεί στον
απρόσκοπτο καθαρισμό και αποψίλωσή τους.


pellanet facebook