Τέλος καλό, όλα καλά για την 78χρονη γυναίκα από την Έδεσσα που αγνοούταν από την Τετάρτη 12 του μηνός. Η 78χρονη γυναίκα βρέθηκε εχθές το μεσημέρι σε ένα δύσβατο μέρος της περιοχής και μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο της πόλης για προληπτικούς λόγους. Στην επιχείρηση ανεύρεσης συμμετείχε η Πυροσβεστική Υπηρεσία της Έδεσσας με 3 οχήματα και 10 πυροσβέστες.
Δημοσιεύτηκε στις 14 Νοεμβρίου, 2014